Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking

  • 970 m²

Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking ligger i Salford område i Manchester og tilbyder indkvartering med et fuldt udstyret køkken og 3 værelser.

Gæster er velkommen til at bruge 1 badeværelser.

Et køleskab, en brødrister og en ovn kan bruges til madlavning.

Mens du bor i villaen, vil du være 6 km fra City of Manchester Stadium og 3 km fra Palace Theatre. Beliggende inden for 4 km afstand fra Manchesters centrum, byder villaen på en uforglemmelig ferie. Central Chicken & Pizza og The TreeHouse Cafe serverer forskellige retter 100 meter derfra. Museum for videnskab og industri ligger ved siden af villaen.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking
Stan Luxury Home
pris kun for mobil

Stan Luxury Home

7.9
Godt 102 anmeldelser
47 m fra overnatningsstedet
USD 434 USD 391
pr. nat
Elegance Retreat - 2 Bed Holiday Home With Parking
pris kun for mobil

Elegance Retreat - 2 Bed Holiday Home With Parking

8.6
Fremragende 81 anmeldelser
155 m fra overnatningsstedet
USD 241 USD 217
pr. nat
Romney Retreat Salford Manchester Edge
pris kun for mobil

Romney Retreat Salford Manchester Edge

9.0
Fantastisk 1 anmeldelse
210 m fra overnatningsstedet
USD 115 USD 104
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Dagligstue
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Tæppebelagt gulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking villa?
      Gæster på Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking villa skal tjekke ind senest 23:59 og tjekke ud senest 10:00.
    • ❓
      Hvilke restauranter ligger tæt på Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking villa?
      Restauranter i nærheden af Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking villa omfatter Spices Of Kashmir og Broughton Balti Massala.
    • ❓
      Har Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking villa et spabad?
      Ja, Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking villa tilbyder et boblebad.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Manchester Getaway Bright & Spacious With Parking

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk